Zbog aktuelne situacije sa COVID-19, može doći do kašnjenja u isporuci naručenih artikala.

Knjige

Opis stranice sa kategorijama

Izdavačka ustanova Eparhije šumadijske bavi se izdavačkom delatnošću više od trideset godina i lider je u crkvenom izdavaštvu.

Proizvođač: Каленић Šifra proizvoda: 11788
U srpskoj bogslovskoj i široj naučnoj javnosti odavno se oseća potreba za prevodom na srpski jezik relevantnog dela ruske crkvene istoriografije u kojem je celovito i sistematično predstavljena istorija Ruske Pravoslavne Crkve. Pojavom takvog prevoda, uz srpski prevod Puteva ruskog bogoslovlja Georg..
Šifra proizvoda: 11469
Ova knjiga je nastala trudom mitropolita Venijamina (Fedčenkova) – istaknutog jerarha Ruske Pravoslavne Crkve, duhovnog pisca i bogoslova. Vladika Venijamin (u svetu Ivan Atanasjevič Fedčenkov) (1889-1961.) proživeo je dug, težak i zanimljiv život, svecelo predan služenju Bogu, Svetoj Crkvi i narodu..