Knjige

Opis stranice sa kategorijama

Izdavačka ustanova Eparhije šumadijske bavi se izdavačkom delatnošću više od trideset godina i lider je u crkvenom izdavaštvu.

Proizvođač: Obraz Svetački Šifra proizvoda: ОС-1200100
Strana: 408Lepota jelinske duše je u njenoj odanosti Hristu prožetoj mediteranskom osunčanošću trezvenosti. Krotki pred Bogom i sabrani pred ljudima, ljudi poput svetog starca Davida i njegovog naslednika Jakova Calikisa bili su žižna sočiva kroz koja se svetlost Hristova razlivala na Grčku i ceo pr..
Šifra proizvoda: 11192
Tvrdi povezPismo: ĆirilicaStrana: 260..