Obaveštenje o isporuci.

Knjige

Izdavačka ustanova Eparhije šumadijske bavi se izdavačkom delatnošću više od trideset godina i lider je u crkvenom izdavaštvu.

Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061512
"Biblija u 365 priča i slika’’ predstavlja izbor najznačajnijih priča iz "Knjige nad knjigama", po jednu za svaki dan u godini. Sa ilustracijama Nebojše Đuranovića, jednog od naših najpriznatijih slikara mlađe generacije, rađenih tehnikom ulje na platnu, najpoznatije i najznačajnije biblijske priče ..
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061511
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061510
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061509
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061508
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061507
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061506
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061505
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061504
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061503
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061502
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061501
Biblija u 365 priča i slika, komplet od 12 knjiga Biblija u 365 priča i slika, komplet od 12 knjiga
Novo -10 %
Proizvođač: Evro Giunti Šifra proizvoda: 2021061500
4.320,00 Din. 4.800,00 Din.
Šifra proizvoda: 11902
Sveta Liturgija je najveće,  najvažnije i najznačajnije Bogosluženje od svih ostalih Bogosluženja Pravoslavne crkve. Na Liturgiji pod vidom hleba i vina daje se vernima pravo Telo i prava Krv Gospoda našeg Isusa Hrista. Pošto je Liturgija ustanovljena samim Gospodom, radi blagodarnog sećanja na..
Proizvođač: Globosino Šifra proizvoda: 11956
Onda je došla dobra vila je porodična drama o bezuslovnoj ljubavi. Knjiga o tajnama i mudrostima, o moći i nemoći, o porazima i snazi majčinstva. Knjiga u slavu porodice.Kada dete počinje da se odvaja od majke? Kada majka počinje da gubi dete? Kada majka počinje da strepi šta može da kaže ili uradi ..