Obaveštenje o isporuci.

Knjige

Opis stranice sa kategorijama

Izdavačka ustanova Eparhije šumadijske bavi se izdavačkom delatnošću više od trideset godina i lider je u crkvenom izdavaštvu.

Šifra proizvoda: 11902
Sveta Liturgija je najveće,  najvažnije i najznačajnije Bogosluženje od svih ostalih Bogosluženja Pravoslavne crkve. Na Liturgiji pod vidom hleba i vina daje se vernima pravo Telo i prava Krv Gospoda našeg Isusa Hrista. Pošto je Liturgija ustanovljena samim Gospodom, radi blagodarnog sećanja na..
Proizvođač: Globosino Šifra proizvoda: 11956
Onda je došla dobra vila je porodična drama o bezuslovnoj ljubavi. Knjiga o tajnama i mudrostima, o moći i nemoći, o porazima i snazi majčinstva. Knjiga u slavu porodice.Kada dete počinje da se odvaja od majke? Kada majka počinje da gubi dete? Kada majka počinje da strepi šta može da kaže ili uradi ..