Knjige

Izdavačka ustanova Eparhije šumadijske bavi se izdavačkom delatnošću više od trideset godina i lider je u crkvenom izdavaštvu.

Besede na Radiju Sloboda komplet 5 knjiga - Aleksandar Šmeman
Novo -10 %
Proizvođač: Kalenić Šifra artikla: 8367-5
Besede na Radiju Sloboda  1 u 5 tomova.  Sa ruskog preveli Ivan S. Nedić, Jelena Nedić Strana 365 Dimenzija: 29x22 cm Odlomak iz knjige „Besede na Radiju Sloboda“ Svečovečanska baština Hrišćanstvo tvrdi da je vera Božiji dar. Niko,kaže Hristos, ne može doći meni ako ga ne pri..