Zbog aktuelne situacije sa COVID-19, može doći do kašnjenja u isporuci naručenih artikala.

Obraz Svetački

Proizvođač: Obraz Svetački Šifra proizvoda: ОС-1200100
Strana: 408Lepota jelinske duše je u njenoj odanosti Hristu prožetoj mediteranskom osunčanošću trezvenosti. Krotki pred Bogom i sabrani pred ljudima, ljudi poput svetog starca Davida i njegovog naslednika Jakova Calikisa bili su žižna sočiva kroz koja se svetlost Hristova razlivala na Grčku i ceo pr..
Proizvođač: Obraz Svetački Šifra proizvoda: 1071102