Hramovi

Kategorija "Hramovi" obuhvata artikle namenjene za vršenje bogoslužbenih delatnosti u verskim objektima. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani i izrađeni kako bi pružili potrebnu podršku i stvorili svečanu atmosferu tokom verskih obreda i ceremonija.

Artikli u kategoriji "Hramovi" su posebno izrađeni i posvećeni za upotrebu u verskim objektima. Oni dodaju svečanost, duhovnost i dubinu bogosluženjima, stvarajući prostor za vere i molitvu. Bez obzira na konkretni artikal koji se koristi, svaki od njih ima posebnu svrhu i simboliku u vršenju bogosluženja i izražavanju duhovnosti.

Anafornik nikl-mesing (120x34) cm
Šifra artikla: 4074N
Ovoj gravirani niklovani-mesingani anafornik sa poklopcem koji se može lako skinuti, omogućava jednostavan pristup unutrašnjoj posudi. Ovaj prefinjeni verski predmet izrađen je od visokokvalitetnog mesinga i ističe se detaljno izrađenim graviranim ukrasima koji dodaju poseban šarm i eleganciju. Unut..
51.000,00 RSD