Hramovi

Kategorija "Hramovi" obuhvata artikle namenjene za vršenje bogoslužbenih delatnosti u verskim objektima. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani i izrađeni kako bi pružili potrebnu podršku i stvorili svečanu atmosferu tokom verskih obreda i ceremonija.

Artikli u kategoriji "Hramovi" su posebno izrađeni i posvećeni za upotrebu u verskim objektima. Oni dodaju svečanost, duhovnost i dubinu bogosluženjima, stvarajući prostor za vere i molitvu. Bez obzira na konkretni artikal koji se koristi, svaki od njih ima posebnu svrhu i simboliku u vršenju bogosluženja i izražavanju duhovnosti.

Keramčki krst (17x12) cm Keramčki krst (17x12) cm
Novo
Šifra artikla: 3514-10-00
Krst izrađen od keramike sa prikazom Raspeća Gospoda Boga je umetnički i duhovno značajan predmet koji se koristi u pravoslavnom hrišćanstvu. Ovakav krst često se izrađuje s posebnom pažnjom prema detaljima kako bi vernicima omogućio da se povežu s dubokim religijskim simbolizmom koji nosi.Na centra..