Akcioni plan za COVID-19

Каленић

Proizvođač: Каленић Šifra proizvoda: 12728
Nјegov sin Sergej Šmeman piše: "Posle upokojenja protoprezvitera Aleksandra Šmemana, u stolu njegovog kabineta na Akademiji sv. Vladimira, pronađeno je osam svezaka ispisanih njegovom rukom. Ovaj dnevnik otac Aleksandar je vodio, uz kraće prekide, od 1973. godine do početka poslednje bolesti. Pisao ..
2.000,00 RSD
Digitalno izdanje časopisa "Kalenić" broj 1/2021.
Besplatno
Proizvođač: Каленић Šifra proizvoda: 2021-01
SadržajBožićna i Svetosavksa poslanica Episkopa šumadijskog JovanaPrilozi o kultu Svetog Save i Svetog Simeona Mirotočivog - Radoslav M. GrujićSveti Atanasije Atonski: tradicionalista ili inovator? - Kalist VerKnez Vladimir, obraćenje i krštenje... - Anton Vladimirović KartašovIz istorije i arhitekt..
0,00 RSD