Obaveštenje o isporuci.

Propovedi na nedeljnim liturgijama (2008-2012) - Jovan, Episkop šumadijski

Objavljene besede obuhvataju sve nedelje  liturgijske godine, periode posle Pashe i Pedesetnice, pripremne nedelje pred Svetu četrdesetnicu i one koje padaju tokom Velikog i  časnog posta. Zvučni zapisi preneseni su u pisanu reč, uz neophodna skraćivanja i prilagođavanja štampanoj formi. Jasno je da znatan deo onog što je Episkop izgovorio na Liturgijama u nedeljne dane u parohijskim i manastirskim crkvama Šumadijske eparhije nije preneseno u štampane propovedi, pa su priređivači nastojali da naglase deo koji pojašnjava jevanđeljska začala. Zbog toga što nije uvek bilo moguće izdvojiti samo tumačenja jevanđeljskih odeljaka, pouke Vladike Jovana imenovane su širim pojmom – propovedi, a ne užim – besede.

• Težina sa ambalažom: 800.00 gr