Propovedi na nedeljnim liturgijama (2008-2012) - Jovan, Episkop šumadijski

Objavljene besede obuhvataju sve nedelje  liturgijske godine, periode posle Pashe i Pedesetnice, pripremne nedelje pred Svetu četrdesetnicu i one koje padaju tokom Velikog i  časnog posta. Zvučni zapisi preneseni su u pisanu reč, uz neophodna skraćivanja i prilagođavanja štampanoj formi. Jasno je da znatan deo onog što je Episkop izgovorio na Liturgijama u nedeljne dane u parohijskim i manastirskim crkvama Šumadijske eparhije nije preneseno u štampane propovedi, pa su priređivači nastojali da naglase deo koji pojašnjava jevanđeljska začala. Zbog toga što nije uvek bilo moguće izdvojiti samo tumačenja jevanđeljskih odeljaka, pouke Vladike Jovana imenovane su širim pojmom – propovedi, a ne užim – besede.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

1.000,00 RSD
  • Šifra artikla: 9752