Obaveštenje o isporuci.

Duhovne dimenzije sveštenih kanona-Luis Dž. Patsavos

Kanonsko predanje Pravoslavne Crkve ovaploćuje najdragoceniju dimenziju crkvenog života. Parametri ove dimenzije su određeni finim ukrštanjem bogoslovlja i pravne nauke, prefinjenih disciplina koje ne služe samo promovisanju dobrog poretka u Crkvi, već čine i da svi njeni članovi budu svrstani u ispravan odnos sa živim Bogom. Na našem hodu tragom Carstva Božijeg, na putu kojim mi ljudi idemo sa svim našim slabostima i nemoćima, svešteni Kanoni nam služe kao oprobani znaci kojima se veruje i koji upućuju prema spasenju u Hristu, našem Besmrtnom Caru i Bogu.

130 strana,mek povez

• Težina sa ambalažom: 288.00 gr