Obaveštenje o isporuci.

Đakonise u pravoslavnoj crkvi:Pozvane na svetost i služenje - Kirijaki Karidojanis Ficdžerald

Svrha ove knjige je da upozna čitaoca sa službom žena đakona ili „đakonisa“ u Pravoslavnoj crkvi... Studija pokazuje da su u Pravoslavnoj crkvi đakonise rukopolagane ne samo tokom vizantijske ere, već i u novije vreme. Takođe, ova knjiga je pokušaj da se na engleskom jeziku opiše na jedan jasniji, multidisciplinaran način, suštinski istorijski, liturgijski, eklisiološki, duhovni, pastirski i kanonski značaj ženskog đakonata u perspektivi pravoslavne teologije.

Strana 250, mek povez

• Težina sa ambalažom: 376.00 gr