Akcioni plan za COVID-19

Pravoslavna vera IV - Tomas Hopko

Serija Pravoslavna vera je namenjena čitaocu koji nije imao prilike da se šire upozna sa crkvenim učenjem, sa ciljem da mu pruži sažete podatke i olakša razumevanje vere i života Pravoslavne Crkve. Ovu seriju sačinjavaju četiri knjige.

Prva knjiga, O učenju, ima tri dela, a to su: izvori hrišćanskog učenja, tumačenje Simvola vere i objašnjenje učenja o Svetoj Trojici.

Druga knjiga, O bogosluženju, ima pet delova: hram, bogoslužbene odežde i simvoli; svete tajne; dnevni krug bogosluženja; crkvena godina sa postovima i praznicima; Sveta Liturgija.

Treća knjiga, O Bibliji i istoriji Crkve, ima deo o sadržaju i tumačenju Biblije, kao i deo o istoriji Crkve, sa ukazivanjem na glavne bogoslovske, liturgijske i duhovne tokove kroz vekove.

Četvrta knjiga, O duhovnosti, govori o najvažnijim činiocima hrišćanskog života: molitvi, postu, pokajanju, vrlinama, svedočenju hrišćana u svetu i njihovom odnosu prema Bogu.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

• Težina sa ambalažom: 200.00 gr
Tagovi: pravoslavna , vera