Crkveno pevanje

Proizvođač: Чувари Šifra proizvoda: 11471
Srpsko crkveno narodno pojenjeStrana: 65Povez: TvrdiPismo: ĆirilicaGodina izdanja: 2020...
Šifra proizvoda: 1120501
Osmoglasnik, pravoslavna bogoslužbena knjiga, zbornik pesama posvećenih Hristovom vaskrsenju. Sve pesme Osmoglasnika razvrstane su prema osam crkvenih glasova - od I do VIII po slovenskom obeležavanju. Pesme jednog glasa pjevaju se tokom jedne nedelje, a niz od osam nedelja, kad se izređaju svi glas..
Šifra proizvoda: 11205
Šifra proizvoda: 1705