Akcioni plan za COVID-19

Tumačenje Druge poslanice Svetog apostola Pavla Korinćanima - Sveti Teofan Zatvornik

-30 %

Podsetimo se da je Sveti Pavle, dobivši vest od Hlojinih ukućana o nekim nepravilnostima u Korintskoj crkvi, poslao tamo Svetog Timoteja, da bi saznao o čemu se zapravo radi, i unekoliko ispravio ono što je moguće ispraviti. Međutim, odmah po odlasku Svetog Timoteja iz Efesa, tamo su stigli poslanici Korintske crkve sa poslanicom od Korinćana. Povodom te poslanice i povodom svega što se događalo u Korintu, Sveti Pavle je napisao svoju prvu poslanicu, i poslao je preko ovih poslanika Korintskoj crkvi. U njoj je on pisao da im je poslao Timoteja, nalažući da ga prime i pobrinu se oko njega, obećavajući da će i sam doći kod njih, čim uredi sve u Efesu, gde je nameravao da proboravi sve do Pedesetnice.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

Ova ponuda završava se za:
Dan
Sat