Obaveštenje o isporuci.

Slovo za kolač i prosforu

Opis stranice sa kategorijama

Slovo za slavksi kolač je mali drveni pečat na kome piše ИС ХС НИ КА što znači Isus Hristos pobeđuje.

Prosfora (grč. πρόσφορον — «prinosim») je kvasni hleb kružnog oblika koji se koristi se pri služenju liturgije u pravoslavnoj crkvi. Iz prosfore se na proskomidiji vadi Agnec. Prosfora, zajedno sa vinom, predstavlja dar Crkve Bogu. Ti darovi se, na Liturgiji, uznose Bogu, da bi se potom kao osvećeni, kao Telo i krv Hristova, razdavali narodu.

Šifra proizvoda: 820801
Izradjeno od drveta, duborezano. ..
Šifra proizvoda: 8208
Slovo je izrađeno od bukovog drveta. Motivi na pečatu ИС ХС НИ КА su izrađeni tehnikom duboreza, a koja znače "Isus pobeđuje"..