Oprema za venčanje

Šifra artikla: 5716-04
Platno za venčanje u pravoslavnoj crkvi ima važnu simboličku ulogu u obredu venčanja. Ovo platno se obično postavlja ispred ikone Hrista Spasitelja ili na drugo značajno mesto u crkvi i služi za prijem mladenaca tokom obreda.Platno za venčanje u pravoslavnoj crkvi je belo i predstavlja čistotu, nevi..
Šifra artikla: 10992-03
Voštanu sveću za krštenje ili venčanje, ukrašenu cvetnim ukrasom i obavijenu papirnom trakom, čini predivan ukrasni predmet za vaše posebne prilike.Sveća je izrađena od kvalitetnog voska, koji je čvrst i dugotrajan, sa glatkom površinom koja je prijatna na dodir. Sveća je visine 40 cm i ima standard..
Šifra artikla: 10992-04
Šifra artikla: 10992-01
Šifra artikla: 10992-02
Šifra artikla: 1196505
Sveća je izrađena od pčelinjeg voska, ručno valjana. Ukrasi su ručni rad. Prečnik sveće 2,5 cm..