Mirisno - eterično ulje

Crkveno mirisno ulje je aromatično ulje koje se koristi u pravoslavnoj crkvi kao sredstvo za osnaživanje duha i podsticanje molitve.
Ulje se dobija iz eteričnih biljaka, poput tamjana i drugih biljaka, koje su poznate po svojim antiseptičkim i relaksirajućim svojstvima.
Crkveno mirisno ulje se koristi za začinjavanje vode u posudama u crkvi, što stvara blagoslovenu i svečanu atmosferu.
Vernici često stavljaju ulje na svoje telo, što se smatra znakom poštovanja i počasti prema Bogu.
Osim toga, ulje se može koristiti za masažu i u aromaterapiji kao sredstvo za smanjenje stresa i jačanje duha.

Proizvođač: Anbesa Šifra artikla: 12760-08
Čisto eterično ulje proizvedeno hidrodestilacijom od smole Boswellia carterii resin, 5 ml.Poreklo: SomaliaAromatične note: citrus, balzamični, začinjeniUlje nije rastvorljivo u vodi, ali se može razblažiti u ulju ili etil alkoholu. Mora se čuvati u zatvorenoj staklenoj boci, dalje od direktnih izvor..
Proizvođač: Anbesa Šifra artikla: 12760-07
Čisto eterično ulje proizvedeno hidrodestilacijom od smole Boswellia neglecta resin, 5 ml.Poreklo: EtiopijaAromatične note: balzamičko, sveže drvenastoUlje nije rastvorljivo u vodi, ali se može razblažiti u ulju ili etil alkoholu. Mora se čuvati u zatvorenoj staklenoj boci, dalje od direktnih izvora..