Zbog aktuelne situacije sa COVID-19, može doći do kašnjenja u isporuci naručenih artikala.

Izdavačka kuća "Kalenić"

Proizvođač: Каленић Šifra proizvoda: 12332119
O drugoj knjizi propovedi Vladike JovanaDve godine nakon objavljivanja prve knjige propovedi na nedeljnim Liturgijama Gospodina Jovana, Episkopa šumadijskog, izgovorenih u periodu od 2008. do 2012. godine, pred čitaocima je i ova druga koja sadrži tumačenja nedeljnih jevanđeljskih začala na službama..
Proizvođač: Каленић Šifra proizvoda: 1088