Stoni krst (10x7) cm

Stoni drveni krst je religijski predmet koji se često koristi u pravoslavnoj veri kao simbol vere i molitve. Ovaj krst obično se sastoji od dve drvene daske, spojenih u obliku krsta, a često je ukrašen različitim simbolima i natpisima koji su važni u pravoslavnoj tradiciji.

Stoni drveni krst može biti različitih veličina, od manjih koji se koriste u ličnim molitvama kod kuće do većih krstova koji se koriste u crkvama za zajedničke molitve. Osim toga, krstovi mogu biti izrađeni od različitih vrsta drveta, od svetlih do tamnih tonova, i mogu biti ukrašeni različitim bojama ili zlatom.

Stoni drveni krst se obično postavlja na oltaru u crkvi, u porodičnom domu ili u molitvenom mestu. Uz pomoć krsta, vernici se mole, izgovaraju molitve i traže blagoslov. Mnogi vernici pravoslavne vere smatraju stoni drveni krst važnim delom svoje vere, a takođe ga mogu smatrati simbolom svoje pripadnosti određenoj zajednici ili kulturi.

Zbog različitih faktora koji utiču na jačinu i svetlinu ekrana, kao i zbog prilagođavanja boja tokom proizvodnje, ne možemo garantovati da će slika prikazana na našem sajtu biti u potpunosti identična predmetu u prirodnom ambijentu.

Iako ćemo se truditi da naši prikazi budu što verniji, molimo vas da imate u vidu da se boje, sjaj i drugi faktori mogu razlikovati u zavisnosti od postavki vašeg ekrana i osvetljenja prostora u kojem se nalazite. Uvek smo tu da odgovorimo na vaša pitanja i pružimo dodatne informacije o proizvodu ako vam je potrebno.

• Stanje: 3
  • Šifra artikla: 12275-30