Tipik godine gospodnje 2024. god.

Uskoro
Tipik godine gospodnje 2024. god.

Tipik u Srpskoj pravoslavnoj crkvi predstavlja liturgijski pravilnik koji precizira red i način obavljanja bogosluženja. Ovaj dragoceni liturgijski tekst definiše rituale, propisuje obrede i službene tekstove koji se koriste tokom različitih crkvenih ceremonija.

Tipik ima ključnu ulogu u očuvanju bogoslužbene tradicije i obezbeđivanju doslednosti u izvođenju crkvenih službi.

Zbog različitih faktora koji utiču na jačinu i svetlinu ekrana, kao i zbog prilagođavanja boja tokom proizvodnje, ne možemo garantovati da će slika prikazana na našem sajtu biti u potpunosti identična predmetu u prirodnom ambijentu.

Iako ćemo se truditi da naši prikazi budu što verniji, molimo vas da imate u vidu da se boje, sjaj i drugi faktori mogu razlikovati u zavisnosti od postavki vašeg ekrana i osvetljenja prostora u kojem se nalazite. Uvek smo tu da odgovorimo na vaša pitanja i pružimo dodatne informacije o proizvodu ako vam je potrebno.

2.500,00 RSD
  • Stanje: Uskoro