Sveštenstvo

Oprema za sveštenstvo i bogosluženje.

Šifra artikla: 11821
Pozlaćeni sveštenički naprsni krst sa zelenim cirkonima, emajlom i akrilnom ikonom Isusa.Ovo je ručno rađen krst na gvozdenoj bazi, pozlaćen da bi se obezbedila izdržljivost i sprečila korozija, upakovano u poklon kutiju sa somotskom bazom za dodatnu zaštitu.Visina samog krsta je 13 cm, a širina 7,5..
Šifra artikla: 11825
Pozlaćeni sveštenički naprsni krst sa crvenim cirkonima, plavim emajlom i akrilnom ikonom Isusa.Ovo je ručno rađen krst na gvozdenoj bazi, pozlaćen da bi se obezbedila izdržljivost i sprečila korozija, upakovano u poklon kutiju sa somotskom bazom za dodatnu zaštitu.Visina samog krsta je 13 cm, a šir..