Pravoslavna psihoterapija - Mitropolit Jerotej Vlahos

Kako da u doba pomanjkanja vremena, žurbe i stalne potrebe za promenama živimo pravoslavno, ocrkvljeno, dostignemo smirenje i oboženje? Mitropolit Jerotej daje odgovore ali ne popušta ni za pedalj duhu vremena – vratiti se Svetim Ocima, najdubljem iskustvu ljudske duše, srca, uma, koje su oni dostigli. Drugog puta nema bez obzira koliko se koketiralo najduhovnijim predanjem Crkve i bolesnim psihološkim sistemima današnjice. Autor ne spaja nespojivo: Svete Oce i savremenu zapadnu psihologiju. Ova knjiga se temelji na iskustvu Otaca koji su najdublje izrazili istinski, nezabludni, skriveni život u Hristu.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

Dostava paketa u Srbiji vrši se brzom poštom danas za sutra i to:

• U roku od 7 radnih dana od prijema narudžbine ukoliko je plaćanje izvršeno platnim karticama ili otkupom
  • U roku od 7 radnih dana od prijema potvrde o uplati narudžbine ukoliko plaćate putem uplate na šalterima banaka ili elektronskim prenosom

Dostava paketa u inostranstvo vrši se putem DHL-a i to:

• U roku od 10 radnih dana od prijema narudžbine ukoliko je plaćanje izvršeno platnom karticom
  • U roku od 10 radnih dana od prijema potvrde o uplati narudžbine ukoliko plaćate putem banke

Napomena: Subota, Nedelja, dani državnih i pravoslavnih verskih praznika u Srbiji nisu radni dani.

1.419,00 RSD
  • Šifra artikla: 10708