Akcioni plan za COVID-19

Teologija ikone i crkveno stvaralaštvo

-30 %
Teologija ikone i crkveno stvaralaštvo

U saradnji sa Ministarstvom vera i dijaspore republike Srbije u okviru projekta "Unapređenje verske kulture, verskih sloboda i tolerancije", kao dela programa "Ostvarivanje saradnje države sa crkvama i verskim zajednicama", izdavačka ustanova Eparhije šumadijske "Kalenić" objavljuje zbornik "Teologija ikone i crkveno stvaralaštvo" u kojem su zastupljeni tekstovi koji unapređuju teološko razumevanje i umetničko stvaralaštvo u oblasti ikonopisa, freskopisa i drugih oblika vizuelnog izražavanja. Reč je o radovima najistaknutijih savremenih stvaralaca i teoretičara crkvenog slikarstva iz različitih zemalja i različitih pomesnih Crkava, što doprinosi sagledavanju razlika i sličnosti kultura unutar savremenog Pravoslavlja kao i potpunijem sagledavanju kompleksne crkvenoumetničke problematike.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

Ova ponuda završava se za:
Dan
Sat