Akcioni plan za COVID-19

Istorija SPC u Americi i Kanadi - Sava Episkop šumadijski

U ovoj knjizi, izrađenoj uglavnom na osnovu arhivske građe, učinjen je pokušaj da se na osnovu raspoloživog materijala prikaže život i rad srpskih pravoslavnih crkveno-školskih opština i parohija u Americi i Kanadi, koje su trideset godina živele svojim samostalnim životom i bile starije od svoje Eparhije koju im je osnovao Sveti arhijerejski sabor Srpske pravoslavne Crkve.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

• Težina sa ambalažom: 2,185.00 gr
  • SKU: ***