Akcioni plan za COVID-19

Crkva Svetog Đorđa na Oplencu

Na vrhu brda Oplenac, među zelenilom gustog drveća nalazi se jedan od najlepših evropskih mauzoleja-crkvi. Unutrašnjost crkve čine mozaici nestvarne lepote sačinjeni od oko 40 miliona kockica koje zajedno oslikavaju 1.500 figura reprodukovanih sa najlepših freski iz srpskih manastira. Još jednu posebnost ove crkve srpsko-vizantijskog stila, čini kripta u kojoj počivaju 22 člana dinastije Karađorđević.

Minijatura crkve je izrađena od gipsa, ručno obrađena i ručno  obojena.

Stanje zaliha prikazano na internet stranici može se razlikovati od stanja zaliha u magacinu.  Prilikom pakovanja vaše narudžbine ukoliko utvrdimo da nekih artikala nema na stanju, naši zaposleni će vas obavestiti putem emaila i ponuditi alternativu u drugom sličnom predmetu ili vam taj artikal neće biti naplaćen.

Cena u bodovima: 1050
  • Nagradni bodovi: 10